Hakkımızda

Vizyon ve amacımız

Televizyon kanallari, yapimcilar, cast direktörleri, yönetmenler, oyuncu menajerleri ve cast ajanslari gibi kurumsal kullanicilar ile oyuncular ve oyuncu adaylarinin bulusma noktasidir.

Yeniyüzlerimiz.com sektörün duayenlerinin önerileri ve operasyonel ihtiyaçlari dogrultusunda tasarlanmis ve kamera önü sektörünün is süreçlerinin izdüsümü alinarak yaratilmistir.

Yeniyüzlerimiz.com, sektörün Kurumsal “oyunculari”na hız, maliyet tasarrufu ve rekabet avantaji saglayan teknoloji temelli ve bilgi akisi odakli yeni is yapis sekilleri sunmaktadir. 

Yapimcilar, yönetmenler, cast direktörleri, oyuncu menajerleri ve cast ajanslari ile televizyon kanallari gibi kurumsal kullanicilar, oyuncu bilgilerini arastirmak, derlemek, karsilastirmak, raporlamak, projeleri için teklif almak ya da teklif vermek gibi ihtiyaçlari için yeniyüzlerimiz.com’u kullanmaktadirlar.

Sistemin oyuncu adaylarina dönük yüzünde amaç kamera önünde olmayi hedefleyen yeni yüzleri kurumsal kullanicilarin radar ekranina sokmaktir. Ajanslarin kayitli kullanicilara sistem üzerinden teklifte bulunmasi, kullanicilarin yanitlarini ve statülerini takip etmesi, oyuncu adaylarini potansiyel projeler için önerebilmesi için ihtiyaç duyulan pek çok fonksiyon bu bölümde hizmete sunulmustur.

Amacimiz Oyuncular ve Oyuncu adaylari ile sektörün kurumlarini bulusturmak, bu tanisikligi ve iliskiyi yönetebilmek için gerekli her türlü teknolojik hizmetleri sunmaktir.